Ostatnie komentarze


Przejdź do artykułu»
Dodano: 11-07-2017 przez Ben
Około 10-15 lat temu złapałem trawiankę w rzece Świder. Długo chodowałem ją w akwarium, ponieważ brak było wtedy informacji co to za gatunek zrobiłem dokumentację zdjęciową, rysunkową i nawet opis zachowania. Gdzieś jeszcze mam te materiały. Ryba faktycznie niebywale agresywna. Zapewne wędkarze biorą ją za małego sandacza. 

Bolesna jest bezczynność Państwa wobec gatunków inwazyjnych jak C.gibelio. Można i niestety prowadzi się stale zarybienia tym chwastem. Przykre jest też że PZW przyczynia się aktywnie do dewastacji naszej przyrody poprzez takie działania. Brak kompetencji potrafi być równie szkodliwy jak zła wola. 

Zdarzyło mi się też raz złapać na wędkę jakąś babkę koło ujścia świdra do wisły. Niestety nie potrafię dokładnie oznaczyć gatunku, miała charakterystycznie zagięte promienie pierwszej płetwy grzbietowej. 
Dzieki za artykół, pozdrawiam.
RE
Proszę, przeczytajcie. To ważne.
«poprzedni   

Aktualności     Zobacz wszystkie »

12-06-2017
MAPY BATYMETRYCZNE - REWELACYJNE
sprzęt

11-06-2017
ROMANA 430
jednopłaszczowa, solidna, przestronna, tania
sprzęt
Co na giełdzie?   Zobacz wszystkie oferty »

Rodzaj ogłoszenia    Kupię
Kupię stare woblery salmo z pierwszych lat produkcji. Interesują mnie głównie minnow,butcher,bullheady i perche na grubych sterach. Za prawdziwe unikaty płace kilkukrotność obecnych cen rynkowych ;-) Zdjęcie poglądowe starych salmo na zdjeciu.
fishbook.pl - Portal społecznościowy dla wędkarzy
Woblery Gusmana
Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) aby było Ci wygodniej z niej korzystać.     czytaj więcej»      ukryj