Ostatnie komentarze


Przejdź do artykułu»
Dodano: 16-03-2018 przez jarek
Opisując łowisko powinno się wspomnieć o licznych odwiedzinach kłusowników! Sam jednego dnia  zdjąłem   200m siatki a nie był to odosobniony przypadek! O gatunkach ryb i wielkościach nie wspomnę nie mam ochoty spędzać tam czasu na zdejmowaniu siatek pozdrawiam.
«poprzedni   

Aktualności     Zobacz wszystkie »

POMOC DLA WIESŁAWA

12-10-2018

Wiesław Dębicki, redaktor naczelny i właściciel „Wędkarza Polskiego” - dla wielu ikona wędkarstwa, mentor, dla innych przyjaciel i bardzo dobry człowiek.

27 września 2018 roku uległ poważnemu udarowi niedokrwiennemu mózgu. Aktualnie nie może poruszać żadną kończyną, nie mówi, jednak jest przytomny i posiada umiejętność połykania. Mamy z nim kontakt wzrokowy i próbujemy opracować system komunikacji, który ułatwi nam czynności lecznicze i rehabilitacyjne.

Wiesław wymaga opieki długoterminowej, dlatego musi zostać umieszczony w ośrodku o profilu rehabilitacyjnym. Mimo nieobiecujących rokowań wierzymy, że dzięki wczesnej rehabilitacji może wrócić do określonej sprawności lub samodzielności. Wiesław był zawsze pomocny, w niesieniu innym bezinteresownej pomocy. Na jego artykułach wychowała się cała rzesza wędkarzy.

Dziś prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne wpłaty, które są niezbędne w jego dalszym leczeniu i rehabilitacji. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby nasz „Wojownik” mógł do nas wrócić w pełni sił.
To konsekwentny i sumienny człowiek, dlatego jesteśmy przekonani, że w warunkach umożliwiających mu powrót do sprawności będzie walczyć dla nas.

PKO BANK POLSKI
21 1020 5558 0000 8302 3322 7552

AGATA DĘBICKA
UL. ROGOWSKA 110/11
54-440 WROCŁAW

TYTUŁ: DAROWIZNA NA LECZENIE I REHABILITACJE WIESLAWA DEBICKIEGO

Dziękujemy za każdą formę wsparcia.

07-10-2018
Drodzy Państwo,

z wielką przykrością informuje, że 27 września Wiesław Dębicki, redaktor naczelny i właściciel Wędkarza Polskiego uległ bardzo poważnemu udarowi. W dalszym ciągu przebywa w szpitalu, w chwili obecnej nie jest samodzielny i wymaga całodobowej pomocy opiekuńczo-leczniczej.

Ciężko w chwili obecnej ocenić rokowania, ale będzie o siebie walczyć i jeśli zacznie mówić to na pewno potwierdzi te słowa.

Wszystkim, którzy będą zainteresowani informacjami na bieżąco lub jakąkolwiek formą pomocy proszę o kontakt pod numerem telefonu 504-741-828.

Dziekuję,
Jakub Chrzanowski


fishbook.pl - Portal społecznościowy dla wędkarzy
Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) aby było Ci wygodniej z niej korzystać.     czytaj więcej»      ukryj