Ostatnie komentarze


Przejdź do artykułu»
Dodano: 10-11-2017 przez Rysiek
Pływam 4m łódką z silnikiem 25 km i mam ustawioną kolumne tak jak jest napisane w artykule Nigdy nie miałem roblemu z "nakryciem sie kopytami".
«poprzedni   

Co na giełdzie?   Zobacz wszystkie oferty »

Rodzaj ogłoszenia    Sprzedam
ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ WYPOCZYNKOWO-WĘDKARSKA W FINLANDII 3,87 ha

Chcesz ulokować albo zainwestować kapitał? Prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną wśród fińskiego pojezierza w miejscowości Saarijarvi. W skład działki wchodzi jezioro, kort tenisowy i stylowa dacza z bala (pow. zabudowy 228 m2), która może w komfortowych warunkach pomieścić 6+2 gości. Jest to idealny obiekt pod wyjazdy wędkarskie, integracyjne i szkoleniowe. W pobliżu jest też dostepna baza hotelowa w rozsądnych (jak na Skandynawię) cenach. W sezonie zimowym dodatkowo istnieje możliwosć uprawiania sportów zimowych, z nartami i skokami narciarskimi (!) i skuterami śnieżnymi włącznie.

Właścicielem jest miejscowy potentat, firma Termex-Eriste Oy, posiadający prężnie działającą fabrykę izolacji celulozowych w tej samej miejscowości. Cena (SPRZEDAŻ BEZ PROWIZJI I KOSZTÓW POŚREDNICTWA) wynosi 390 tys. EUR - bardzo atrakcyjna jak na stabilny fiński rynek.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.
fishbook.pl - Portal społecznościowy dla wędkarzy
Woblery Gusmana
Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) aby było Ci wygodniej z niej korzystać.     czytaj więcej»      ukryj