Ostatnie komentarze


Przejdź do artykułu»
Dodano: 31-01-2018 przez nawigator
Witam. Ciekawe i prawdziwe fakty przedstawione w Twoim opisie. Przepraszam ale lowie sandacze i szczupali w uk. i wiem ze szczupak w nocy intensywniej zeruje niz sandacz. Wedkuje w Tamizie i miejstach gdzie slona i slodka woda sie miesza i tam gdzie juz jest tylko slodka woda.Lapie szczupaki na martwe plotki i z powodzeniem mam w nocy po kilka bran. Dodam ,ze nie sa to noce z ksiezycem. Szczupak ma doskonaly wzrok,czuje zapachy,nie sciga swoich ofiar w nocy,ale chetnie zeruje przy dnie,moze to byc spowodowane brakiem pokarmu,bo szczupakow medalowych jest tu duzo. Ja lapie szczupaki w nocy. Pozdrawiam.
RE
Jest bardzo dużo wędkarskich relacji o połowach szczupaka w nocy. Wiele z nich dotyczy braniu na trupka.
«poprzedni   

Aktualności     Zobacz wszystkie »

02-02-2018
KALENDARZ BRAŃ
LUTY  '2018

31-01-2018

WĘDKARZ POLSKI - co dalej?

część 3 - Wybory

https://youtu.be/WFyZNs0wqrA

24-01-2018
WĘDKARZ POLSKI co dalej?
część II

https://www.youtube.com/watch?v=-4JYgezm8wg

15-01-2018
WĘDKARZ POLSKI - CO DALEJ
zapraszam do obejrzenia filmu i proszę o podpisanie petycji
W przygotowaniu mam filmiki o sfałszowanych wyborach, spowodowaniu nowych wyborów, już na uczciwych zasadach oraz instrukcji jak należy postępować  na zebrania wyborczych w stowarzyszeniu PZW,
żeby "stare" nigdy nie wróciło!

Co na giełdzie?   Zobacz wszystkie oferty »

Rodzaj ogłoszenia    Sprzedam
ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ WYPOCZYNKOWO-WĘDKARSKA W FINLANDII 3,87 ha

Chcesz ulokować albo zainwestować kapitał? Prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną wśród fińskiego pojezierza w miejscowości Saarijarvi. W skład działki wchodzi jezioro, kort tenisowy i stylowa dacza z bala (pow. zabudowy 228 m2), która może w komfortowych warunkach pomieścić 6+2 gości. Jest to idealny obiekt pod wyjazdy wędkarskie, integracyjne i szkoleniowe. W pobliżu jest też dostepna baza hotelowa w rozsądnych (jak na Skandynawię) cenach. W sezonie zimowym dodatkowo istnieje możliwosć uprawiania sportów zimowych, z nartami i skokami narciarskimi (!) i skuterami śnieżnymi włącznie.

Właścicielem jest miejscowy potentat, firma Termex-Eriste Oy, posiadający prężnie działającą fabrykę izolacji celulozowych w tej samej miejscowości. Cena (SPRZEDAŻ BEZ PROWIZJI I KOSZTÓW POŚREDNICTWA) wynosi 390 tys. EUR - bardzo atrakcyjna jak na stabilny fiński rynek.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.
fishbook.pl - Portal społecznościowy dla wędkarzy
Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) aby było Ci wygodniej z niej korzystać.     czytaj więcej»      ukryj