Ostatnie komentarze


Przejdź do artykułu»
Dodano: 24-12-2016 przez Piotr
Mim zdaniem ten artykuł zupełnie nic nie wnosi. Wręcz nawołuje to niekontrolowanego zakłócenia przebiegu zebrania. Żeby ten tekst miał sens to musiałoby się znaleźć najpierw szerokie grono osób którzy nie tylko jak im się wydaje wiedzą jak poprawić działanie lokalnego PZW ale jeszcze mają zdeterminowaną ochotę na nielatwą społeczną pracę. Sam chętnie bez żadnego przewrotu oddam Prezesurę i cały Źarząd takim osobom. Problem w tym że ich nie ma. 
RE

Trochę się Panu zakręciło. Mówi Pan bowiem o dwóch sprawach, a wkłada je do jednego garnka. Jedno to wybory i instrukcja w jaki sposób należy poprowadzić zebranie, żeby przejąć władzę Tego właśnie dotyczy artykuł. Zupełnie inna sprawą jest czego dokonają nowo wybrani!

Dębicki

«poprzedni   

Aktualności     Zobacz wszystkie »

19-01-2017

EBRO styczeń '2017

wyłowione z poczty

10-01-2017
METROWY SANDACZ
parada rekordów

06-01-2017
POCZĄTEK RZEKI
Jeziora rurzyckie to dobre łowiska podlodowe. Ubiegłej zimy największym wzięciem cieszyły się Krąpsko Małe i Długie, bo było tam dużo płoci i ładnych okoni.

26-12-2016
PZW MOŻNA ZMIENIĆ
jak postępować na zebraniach sprawozdawczo - wyborczych,
żeby wymieść śmieci

Co na giełdzie?   Zobacz wszystkie oferty »

Rodzaj ogłoszenia    Sprzedam
Sprzedam pół domu na Mazurach. Przepiękna wieś Surwile otoczona jeziorami, najbliższe w odległości 400 metrów od domu. Około 20 kilometrów do Giżycka i Wilczego Szańca. Raj dla wędkarzy.
Woblery Gusmana
Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) aby było Ci wygodniej z niej korzystać.     czytaj więcej»      ukryj