METHOD FEEDER
tegoroczne nowinki

 

Styczeń to początek sezonu dla sklepów wędkarskich w zaopatrywaniu w towary. W tej operacjo prognozowanie jest bardzo ważnym elementem bo trafny wybór zadecyduje o przyszłych, ewentualnych dochodach. Na ten sezon będzie to kupowanie kota w worku, a zostało wywołane przez boom jaki trwa już trzeci rok w sprzęcie do Metod feeder. Katalogi niektórych firm mają okazałą ofertę, ale na półkach hurtowni towaru jeszcze nie ma. Dochodzi jeszcze sprawa ceny. Towary zamawiane w ubiegłym roku, ich cena została zweryfikowana przez problemy chińskiej gospodarki. Kurs tamtejszej waluty poszybował w górę i można się spodziewać, że na naszym rynku ceny będą większe około 30% od prognozowanych jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Już dzisiaj markowe produkty miały w miały w naszym kraju niebotyczne ceny odnosząc nawet do cen a zachodniej europie, a co będzie?
Jedyną pociechą, że wiele firm odeszło od zaopatrywania się w markowy sprzęt i wybrało zamienniki, które maja całka niezłą porównywalną, a czasami nawet wyższą jakość. Nie ma tego zbyt wiele, ale to kolejna wędkarska przygoda wprawdzie nie w łowieniu ryb, ale w poszukiwaniu takich i dobrych produktów.
Dzisiaj przedstawię kilka nowości do Methoh Feeder. Markowe, ale godne uwagi chociażby dlatego, ze będziemy mogli odnieść ich jakość do tych na które będzie nas stać.
Szymon Ciach


obrazek

obrazek
 
Obciążniki do zatapiania żyłki Preston.
4 szt 15 zł.
obrazek

Ramię go podpórki Preston. Takich długich – 60 cm, a są wygodne bo pozwalają swobodnie układać kij, dotychczas na rynku nie było.
Cena 70 zł.

obrazek

Słodzik do zanęty Browning. Cena za 400g słoik 28 zł. Podobnej wielkości opakowanie takiego produktu samego z innej firmy kosztuje około 60 zł.

obrazek


Kulki przynętowe pływające i tonące do Method Feeder.
Cena 16 zł.obrazek

Pudełeczko z plastiku do nawilżania pelletu. Ergonomiczne z dobrą, dziurkowana pokrywką.
17 zł.


obrazek
Kołowrotek Browning Sphere MGTi 930 dedykowany do Method Feeder.
Cena 650 zł.

obrazek
Torba Browning na sprzęt do feedera. Bardzo solidnie uszyta z dobrej tkaniny. Ma twarde dno z izolacją od wilgoci. Górna pokrywa jest twarda co w połączeniu z wzmocnionymi ściankami pozwala wykorzystywać torbę jako stolik.
Cena 250 zł.

obrazek


obrazekTorba Browning z przeznaczeniem na akcesoria do Method Feeder. Dwudzielna, po rozłożeniu każda połowa ma specjalne dno izolujące pojemniki od mokrego podłoża.
Dobra tkania, solidne szycie, przemyślane zasuwane zamkami kieszenie dopasowane do stosowanych pojemników  na sprzęt i akcesoria.
Cena 450 zł.

obrazek

obrazek

Kij do Method Feeder. Blank z dużą dynamiką. Dobrze uzbrojony. Oryginalny i wygodny uchwyt do mocowania kołowrotka i ergonomiczna rękojeść. Dobrze pasuje do ręki, nie tak jak cena do portfela. Produkowany w trzech długościach.
Cena 1100 zł.Data publikacji: 31-01-2016    Kategoria: KUPUJ Z GŁOWĄ


Liczba komentarzy: 0        
fishbook.pl - Portal społecznościowy dla wędkarzy
Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) aby było Ci wygodniej z niej korzystać.     czytaj więcej»      ukryj