Artykuły, które ukazały się ostatnio

ŁOWISKO

OPŁATY, SKŁADKI I POROZUMIENIA PZW NA ROK 2017

Lista okręgów Polskiego Związku Wędkarskiego oraz linki kierujące do informacji kontaktowych, wielkości opłat i składek oraz porozumień na rok 2017.
LÓD

O NĘCENIU RYB POD LODEM

obrazek

Zaczęło się w Turawie. Na zawodach spławikowych z serii GP łowiłem tam takie leszcze, że nie mogłem ich od dna oderwać. Tylko przypadek sprawił, że miałem zanętę o wiele lepszą niż inni zawodnicy. Były wtedy upały...
WYŁOWIONE Z POCZTY

EBRO '2017

 
Grunt

Sprawdzony zestaw karpiowy
MULTI RIG

obrazek
Nie musicie znać wszystkich rodzajów zestawów karpiowych aby stać się skutecznymi łowcami tych ryb. W większości przypadków wystarczy, że znacie budowę jednego przyponu. Są jednak sytuacje, takie jak specyficzne łowisko lub “sprytniejsze” ryby, kiedy źle dobrany zestaw może zaważyć o słabych wynikach. Dobrze jest znać chociaż kilka typów przyponów, po to by mieć wyobrażenie o tym, co dzieje się z Waszą przynęta pod wodą. Pokażę Wam jak zbudować Multi Rig.
PARADA REKORDÓW

SANDACZ OKAZAŁY

 
ŁOWISKO

POCZĄTEK RZEKI

Jeziora rurzyckie to dobre łowiska podlodowe. Ubiegłej zimy największym wzięciem cieszyły się Krąpsko Małe i Długie, bo było tam dużo płoci i ładnych okoni.
Grunt

Sprawdzony zestaw karpiowy
ZIG RIG

obrazek
Nie musicie znać wszystkich rodzajów zestawów karpiowych aby stać się skutecznymi łowcami tych ryb. W większości przypadków wystarczy, że znacie budowę jednego przyponu. Są jednak sytuacje, takie jak specyficzne łowisko lub “sprytniejsze” ryby, kiedy źle dobrany zestaw może zaważyć o słabych wynikach. Dobrze jest znać chociaż kilka typów przyponów, po to by mieć wyobrażenie o tym, co dzieje się z Waszą przynęta pod wodą. Pokażę Wam jak zbudować Zig Rig.
PROBLEM

PZW MOŻNA ZMIENIĆ

Można i łatwo. Problem w tym, że zmiany mogą dokonać tylko sami wędkarze - członkowie stowarzyszenia Polski Związek Wędkarski.
Grunt

Sprawdzony zestaw karpiowy
SIMPLIFIED KD RIG
(Uproszczony węzeł KD)

obrazek
Nie musicie znać wszystkich rodzajów zestawów karpiowych aby stać się skutecznymi łowcami tych ryb. W większości przypadków wystarczy, że znacie budowę jednego przyponu. Są jednak sytuacje, takie jak specyficzne łowisko lub “sprytniejsze” ryby, kiedy źle dobrany zestaw może zaważyć o słabych wynikach. Dobrze jest znać chociaż kilka typów przyponów, po to by mieć wyobrażenie o tym, co dzieje się z Waszą przynęta pod wodą. Pokażę Wam jak zbudować uproszczony zestaw KD (Simplified KD rig).
SPRZĘT

ŁÓDKA DOBRA, SOLIDNA I TANIA

Innym oryginalnym rozwiązaniem konstrukcyjnym, również niespotykanym na łódkach tej wielkości, jest półkoliste wycięcie w środkowej komorze – siedzisku...
ŚRODOWISKO

MAPOWANIE DNA

Powstała mapa dna zbiornika zaporowego Mietków, położonego na rzece Bystrzycy około 40 kilometrów od Wrocławia.
KUCHNIA

WĘDZENIE RYB

 
PRZYNĘTA SZTUCZNA

DOZBROJKA

 
PARADA REKORDÓW

KARAŚ I OKOŃ

 
fishbook.pl - Portal społecznościowy dla wędkarzy
Woblery Gusmana
Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) aby było Ci wygodniej z niej korzystać.     czytaj więcej»      ukryj