TARGI BOOT DUSSELDORF 2013

obrazekNajwiększe na świecie targi jachtów i sportów wodnych Messe Düsseldorf, które odbędą się w dniach 19 – 27 stycznia 2013, oczekuje, podobnie jak w latach ubiegłych na ponad półtora tysiąca wystawców z 50 krajów.
obrazek 

Jesteśmy na dobrym kursie – mówi Goetz-Ulf Jungmichel, dyrektor boot Dusseldorf. Wystawcy chcą powiększać swoje powierzchnie wystawiennicze. Będzie wiele nowości, premiery łodzi, spotkamy także uczestników z międzynarodowej sceny żeglarskiej. Zapraszam.

Wystawcy liczą na to, że zarówno odwiedzający z Niemiec, jak i 50 000 zagranicznych gości, którzy rok rocznie przybywają do Düsseldorfu by zapoznać się ze wszystkimi nowinkami ze świata łodzi i jachtów, będą w dobrym nastroju na zakupy.

 

Blisko 40% firm biorących udział w boot 2013 przyjedzie z zagranicy. 650 wystawców z ponad 50 krajów zapewni przekrój ofert z całego świata. Największym zagranicznym wystawcą są Niderlandy ze 140 stoczniami. Zaraz za nimi plasują się Francja i Włochy z 50 wystawcami, Wielka Brytania (30 firm) i Austria (26 wystawców).

obrazek

Stoiska narodowe wzmacniają międzynarodową ofertę. Na takich stoiska zaprezentują się Wielka Brytania, Finlandia, Francja, Holandia, Polska i Węgry.

Zaprezentowanych zostanie 1 700 łodzi i jachtów – od kanu po luksusowe duże jachty żaglowe i motorowe w 17 ogromnych halach wystawienniczych.

Jeśli chodzi o łodzie i jachty motorowe targi boot 2013 oferują prawie wszystko, co jest dostępne na rynku – od pontonów z silnikami zaburtowymi, poprzez otwarte łodzie sportowe, daycruisery aż po duże jachty luksusowe. Ponad 250 stoczni, handlowców i importerów w łącznie 6 halach targowych zagwarantuje pełen przegląd światowej oferty. W hali 4 zaprezentowane zostanie wszystko co wiąże się z  popularnym obecnie trendem ekologicznych napędów. Na powierzchni 500mkw zostaną zaprezentowane łodzie z napędem elektrycznym i hybrydowym.

obrazek

Uzupełnieniem do sprzętu pływającego będzie elektronika, silniki, wyposażenie, odzież i wyposażenie mariny. Rynek wyposażenia i akcesoriów rozwija się bardzo prężnie. Dla wielu właścicieli priorytetem jest obecnie utrzymanie ich wysokich wartości rynkowych. 350 wystawców z całego świata zaoferuje wszystko to, co jest niezbędne do odświeżenia łodzi lub wyposażenia jej bardziej komfortowo.

Strefa nurkowania, „Watersports photo and video center“ uzupełni sektor podwodnej fotografii, rynek podróży morskich: raje urlopowe z całego świata, wędkarstwo to kolejne, z wielu innych ofert targowych dla kupujących i zwiedzających.

 
obrazek

Targi są czynne w dniach 19 – 27 stycznia 2013, codziennie od 10:00 do 18:00. Ten kto kupi bilet wstępu online zaoszczędzi czas i pieniądze. Bilet jednodniowy on-line kosztuje 14€, czyli o 4€ mniej niż w kasach targowych. Bilety dwudniowe dostępne są w cenie 23€. Bilety mogą być wydrukowane bezpośrednio po zakupie i uprawniają do bezpłatnych przejazdów w strefie VRR.

Więcej informacji oraz on-line shop znajdą Państwo na www.boot.de