NOWE ZANĘTY, INNY ŚWIETLIK,BLUE FOX PILKER...

 

obrazek
Zanęty, których receptury dopracowywane były przez kilka sezonów. Testowali je i dopracowywali  współpracujący z firma DRAGON zawodowi wędkarze. Stworzyli produkty, których by się nie powstydzili najbardziej uznani europejscy producenci.
Zanęty są w opakowaniach ? kilograma. Wzięto bowiem pod uwagę, ze dzisiejsze wędkowanie opiera się na mieszaniu spożywki z gliną, a ta ilość w zupełności wystarcza jedno wędkowanie.
Program zanętowy Dragona obejmuje cały asortyment. Zanęty są na każdy gatunek ryby spokojnego żeru oraz do każdej metody. Nie można wyróżnić którejś z zanęt, ale należy zwrócić uwagę na wyjątkową staranność z jaka przygotowywano zanęty do metod feederowych.
Produkt godny polecenia za jakość i cenę.
Cena za opakowanie 6,5 zł.

obrazek
obrazek
Spławiki z pawiego pióra. Robią je Węgrzy i rozprowadzają po Europie ze znakami towarowymi zamawiających. Spławiki są dobre, ale jeszcze lepsza jest ich cena. Spławik prosty kosztuje 30 zł! Spławik na antence którego można zamontować antenkę 37 zł!
Zważywszy, że kile spławików to bolce i żeby zamontować je do zestawu trzeba założyć silikonowy łącznik Stonfo ( cena 15 zł za 3 sztuki) wychodzi droga zabawa.

obrazekobrazek

Świetliki MIKADO
w nowym kształcie. Banieczka na szczycie świetlika działa jak soczewka a to sprawia, że jest o wiele lepiej widoczny od tradycyjnej laseczki.
Cena 4 zł.

obrazek

obrazek


obrazek

obrazek