METHOD FEEDER 2 ...jak to się robi...

obrazek
Łowienie z użyciem akcesoriów przeznaczonych do metody Method Feeder przeżywa taki boom, że w sklepach zabrakło towaru...

obrazek
To bardzo skuteczna metoda. Największy wpływ na wyniki mają, nie tak jak powszechnie sądzą, akcesoria do tej metody, ale zanęty i przynęty. Trzeba jednak powiedzieć, że na łowisku najlepiej się sprawdzają koszyczki, haczyki, paletki i pojemniki do ugniatania zanęty firm Drenan li Preston i tych właśnie zabrakło na rynku.
Na szczęście dostępne są zanęty i przynęty oraz komponenty w postaci różnorodnych smaków i zapachów. Ceny tych rzeczy przyprawiają o zawrót głowy, ale należy oddać rację, że markowe produkty wykazują się większą efektywnością, która się przekłada na skuteczność.
---Pellet można kupić w różnych granulacjach, kolorach i smakach. Dobrze przyjmuje wodę bo ma w sobie jakieś lepiszcze. Nie należy jednak polewać go wodą, tylko zraszać, bo w ten sposób najłatwiej się uzyska odpowiednią konsystencję. Pellety można z sobą mieszać, a nawet się to powinno robić by uzyskać dobry efekt wabienia, ale zasada jest taka: do nęcenie stosujemy pellet gruby, a do zanętnika drobny.
obrazek

Gotowy przypon firmy Drenan.
obrazek
obrazek
obrazek


Przyrządzik do zakładania przynęty. Za jego pomocą rozciąga się silikonowy pierścionek do którego wkłada się minikulkę - przynętę.

obrazek
obrazek
obrazek
Pojemnik do formowania zanęty. Na dno przynęta, często wzbogacona atraktorem, na nią pellet i paletka z ołowianą płytką. Następnie całość się ugniata i …, można zarzucać.

obrazek


obrazek
obrazekobrazek