Przynęty i dodatki na morze

Przypony i przywieszki na Norwegię

Przynęta Savagear to dwunastocentymerowa rybka z twisterowym ogonkiem. Obciążenie rybki znajduje się w korpusie w który wtopiony jest haczyk dżigowy. Dodatkowe uzbrojenie, zwisająca na brzuszku kotwiczka, preferuje tą przynętę do techniki trolingowej. Sprawdza się na szczupakach.
Cena 19 zł.
Coraz więcej wędkarz jeździ na ryby do Norwegi więc sklepy odpowiadają na ich potrzeby zaopatrując się w mocne sprzęt i zestawy dostosowane do bardzo głębokich łowisk i dużych ryb.
Przykładem haczyk nr 10/0 na ponadmetrowym stalowym przyponie o wytrzymałości statycznej 80 kg. To renomowany produkt firmy Jenzi do zbrojenia zestawów mięsem z martwych ryb.
Cena 19 zł za dwie sztuki.


Krewetki Storm to jedne z lepszych przynęt do łowienia sandaczy w opadzie w wodach stojących. O tym wie jeszcze niewielu spiningistów bo większość z nich używa takich wabików tylko do zestawów dorszowych.
Krewetki mają w korpusie w topione obciążenie i są uzbrojone dobrym haczykiem, o którym mówi się, że jest „z jadem”.
Cena opakowania, 2 szt., 16 zł.Master mix to seria atraktorów firmy Winner. Wydajne, sprawdzone, niedrogie.
Cena 13 zł.


Dozbrojka – ładna nazwa, chociaż w polskim języku takie słowo nie występuje, dla systemików, które się stosuje do gum, woblerów lub do połów na żywca. Do niedawna musieliśmy je robić sami. Teraz Dragon wprowadził na rynek gotowy wyrób. To kotwiczka na metalowym przyponie. Zestawy są z przyponami różnej długości.
Cena, od 6 zł. (w zależności od wielkości kotwiczki i długości przyponu).